Brittany Force – Életrajz, férj, férj, kor, nettó vagyon, barát

A nemek közötti egyenlőség évtizedek óta tartó szorgalmazása számos érdekes eredményt hozott. A női elnöktől kezdve a női szenátorokon és politikai képviselőkön át a női vezérigazgatókig, a nyomulás egy egyre változatosabb, érdekes eredményekkel teli világot hozott létre. Az egyik ilyen eredmény Brittany Force, aki a National Hot Rod Association neves versenyzője, a drag racing szervezet, amely az Egyesült Államokban és Kanadában is irányítja a sportágat.

Brittany Force versenyzői története az örökségről és a családról szól. Versenyzői családból származik, kezdve édesapjával, John Force-szal, aki a sportág ikonikus neve. Tudj meg többet Brittany Force hátteréről, karrierjéről és nettó vagyonáról az alábbiakban.

Brittany Force életrajza, életkora

Amikor 1986. július 8-án, a kaliforniai Yorba Lindában született, Brittany a National Hot Rod Association (NHRA) drag racing dinasztia részévé vált. Laurie Force és John Force gyermekeként született, akinek édesapja egy drag racing legenda, aki 16-szor nyerte meg az NHRA bajnokságot. Ettől visszavonult, és megalapította saját versenycsapatát, a John Force Racinget, amely szintén 18-szor nyert bajnokságot.

Brittany két nővérrel, Ashley Force Hooddal és Courtney Force-szal, valamint egy Adria nevű féltestvérrel együtt nőtt fel. Ahogy az más szakmákban is gyakori, az, hogy a családban mindenkit egy szakma tagjaként látnak, bizonyos hatással van a szakmai döntésre.

Brittany számára az autóversenyzés egész életében része volt. Így nem számított, hogy miután elvégezte a középiskolát, és a Fullertoni Kaliforniai Állami Egyetem főiskolájára járt, ahol pedagógia szakon végzett és diplomát szerzett, mégis visszatért a versenyzéshez, édesapja versenycsapatának tagjaként.

Versenyzői karrier

A versenyzés világába profi versenyzőként való belépése talán elkerülhetetlen volt, de a véletlen műve is. Nővére, Ashley Force Hood, aki már versenyzőként a John Force Racing tagja volt, és olyan jelentős eredményeket ért el, mint hogy ő lett az első nő, aki Top Fuel Funny Car győzelmet aratott, bejelentette, hogy visszavonul a sportágtól, így üresedés maradt a csapatban. Ez volt az a nem tervezett lehetőség, amely Brittany számára megadta a lehetőséget, hogy profi versenyzővé váljon az NHRA-ban.

2013-ban debütált az apja irányításával, és a csapat egy Top Fuel dragsterrel indult, Brittanyval a volán mögött – ami példátlan teljesítmény volt a versenycsapat számára. Brittany belépése a sportba lehet, hogy véletlen volt, de a tehetsége nem. Három év után, miután megtalálta a helyét a sportban, ő lett az első nő, aki megnyerte az NHRA Four-Wide Nationals-t, és ezzel bejelentette, hogy megérkezett a sport csúcsára.

Brittany Force egyáltalán nem fejezte be a hőstetteit. 2016-ban a Four-Wide győzelmét egy új NHRA top fuel drag racing rekorddal követte, amikor 3,676 másodperces futással több mint 1000 lábon ért célba. A figyelemre méltó teljesítményt a kansasi NHRA-versenyek Heartland Park Topeka-i helyszínén érte el.

Amikor az új, 2017-es év beköszöntött, még nem fejezte be, hogy méltó legyen a családnevéhez és beírja a saját nevét a Drag Racing kitörölhetetlen tintájába. Ő lett a második nő a történelemben, aki Top Fuel bajnokságot nyert. Ez a bravúr 1982 óta nem sikerült, amikor Shirley Muldowney nyerte el a hőn áhított trófeát. Ugyanebben a szezonban Brittany négy futamgyőzelemmel alapozta meg dominanciáját, amelyből hármat megnyert a bajnoki címig vezető úton.

A tehetsége és eredményei olyan nemzetközi márkákat vonzottak a Drag Racing sztárjához szponzorálás céljából, mint a Monster Energy. A John Force Racinghez is leszerződött, amelyet a Chevrolet és a Peak Antifreeze szponzorál. Jelenleg egy 2018-as balesetéből lábadozik.

Nettóérték

Brittany Force mindössze öt éve profi versenyző, és ilyen rövid idő alatt csodálatra méltó eredménykatalógust tudott felépíteni. Ő azonban még messze van attól, hogy tekintélyes nettó vagyont építsen ki a családja többi versenyzőjéhez képest, mint például az édesapja, aki 12 millió dollárt ér, és a nővére, Courtney állítólag 4 millió dollárt ér. Brittany Force a feltételezések szerint 1,8 millió dollárt ér.

Férj, házas, barát

Brittany Force csodálatra méltó versenyző a pályán, és fizikailag is az. Brittany egy gyönyörű nő, aki nem szűkölködik sok férfi érdeklődésében, akik vele szeretnének lenni. Jelenleg úgy tartják, hogy Jim Undercóval van kapcsolatban, és számos intim képet posztoltak mindkettőjükről a közösségi oldalain. Bár úgy tűnik, hogy szerető és elkötelezett kapcsolatban él, Brittany még nem házas.

Olvassátok el azt is! Top 10 leggazdagabb ember a világon teljes életrajzzal és részletekkel.