Brittany Force – životopis, manželství, manžel, věk, čisté jmění, přítel

Snaha o rovnoprávnost pohlaví po desetiletí přinesla několik zajímavých výsledků. Od prezidentek přes senátorky a politické představitelky až po generální ředitelky – tento tlak vytvořil stále rozmanitější svět plný zajímavých výsledků. Jedním z těchto výsledků je Brittany Forceová, která je významnou závodnicí v National Hot Rod Association, organizaci pro drag racing, která ovládá tento sport ve Spojených státech i v Kanadě.

Příběh Brittany Forceové jako závodnice je příběhem o odkazu a rodině. Pochází z rodiny závodníků, počínaje svým otcem Johnem Forem, který je v tomto sportu ikonickým jménem. Níže se dozvíte více o minulosti, kariéře a čistém jmění Brittany Force.

Brittany Force’s Bio, Age

Když se 8. července 1986 v Yorba Lindě v Kalifornii narodila, stala se Brittany součástí dynastie drag racingové asociace National Hot Rod Association (NHRA). Narodila se Laurie Forceové a Johnu Forceovi, otci, který je legendou drag racingu a 16krát vyhrál šampionát NHRA. Z té odešel a založil vlastní závodní tým John Force Racing, který rovněž 18krát vyhrál šampionát.

Brittany vyrůstala po boku dvou sester, Ashley Force Hoodové a Courtney Forceové, a nevlastní sestry Adrie. Stejně jako je to běžné v jiných profesích, i sledování všech členů rodiny, kteří se věnují danému povolání, má určitý vliv na vaše profesní rozhodnutí.

Pro Brittany byly závody součástí celého jejího života. Proto nezáleželo na tom, že poté, co dokončila střední školu a navštěvovala vysokou školu na Kalifornské státní univerzitě ve Fullertonu, kde vystudovala obor a získala titul v oblasti vzdělávání, se přesto vrátila k závodění, a to jako členka závodního týmu svého otce.

Závodní kariéra

Její vstup do světa závodů jako profesionální jezdkyně byl možná nevyhnutelný, ale také náhodný. Její sestra Ashley Force Hoodová, která již byla jezdkyní a členkou týmu John Force Racing a dosáhla významných úspěchů, například se stala první ženou, která vyhrála soutěž Top Fuel Funny Car, oznámila svůj odchod ze sportu a uvolnila v týmu místo. To byla neplánovaná příležitost, která Brittany dala šanci stát se profesionální závodnicí v NHRA.

V roce 2013 debutovala pod vedením svého otce a tým nasadil dragster Top Fuel s Brittany za volantem – což byl pro závodní tým nevídaný počin. Brittanyin vstup do sportu byl možná náhodný, ale její talent nikoli. Po třech letech, kdy se ve sportu rozkoukávala, se stala první ženou, která vyhrála NHRA Four-Wide Nationals, čímž oznámila svůj příchod na vrchol tohoto sportu.

Brittany Force se svými výkony vůbec neskončila. V roce 2016 na své vítězství ve Four-Wide navázala novým rekordem NHRA v závodech drag racing v kategorii top fuel, když dosáhla času 3,676 sekundy ve více než 1000 stopách. Pozoruhodného výkonu dosáhla na závodišti NHRA Heartland Park Topeka v Kansasu.

Když přišel nový rok 2017, neskončila s tím, aby dostála svému rodinnému jménu a napsala své jméno nesmazatelným inkoustem drag racingu. Stala se druhou ženou v historii, která vyhrála šampionát Top Fuel. Tohoto úspěchu se jí nepodařilo od roku 1982, kdy prestižní trofej získala Shirley Muldowneyová. V téže sezóně Brittany upevnila svou dominanci vítězstvím ve čtyřech závodech, z nichž tři vyhrála v jízdě za titulem.

Její talent a úspěchy přilákaly ke hvězdě Drag Racing mezinárodní značky, jako je Monster Energy, aby ji sponzorovaly. Je také podepsána pod týmem John Force Racing, který sponzorují značky Chevrolet a Peak Antifreeze. V současné době se zotavuje z havárie, kterou měla v roce 2018.

Čistá hodnota

Brittany Force je profesionální závodnicí teprve pět let a za tak krátkou dobu dokázala vybudovat obdivuhodný katalog úspěchů. Ve srovnání s ostatními závodníky z její rodiny, jako je její otec, který má hodnotu 12 milionů dolarů, a její sestra Courtney, jejíž hodnota se odhaduje na 4 miliony dolarů, má však k vybudování značného čistého jmění ještě daleko. Předpokládá se, že Brittany Force má hodnotu 1,8 milionu dolarů.

Manžel, manželka, přítel

Brittany Force je obdivuhodná závodnice na trati, a tak je na tom i fyzicky. Brittany je nádherná žena, která nepostrádá zájem mnoha mužů, kteří si přejí být s ní. V současné době je údajně ve vztahu s Jimem Undercem, přičemž na jejích stránkách na sociálních sítích se objevilo několik intimních fotografií obou. Ačkoli se zdá, že Brittany žije v láskyplném a oddaném vztahu, není zatím vdaná.